Bihelti
office-620822_1280.jpg

Psychodietetyk Porady Online

Psychodietetyk porady online

Konsultacje z każdego miejsca na świecie!

W obecnych czasach pomoc specjalistów różnych dziedzin, w tym również psychodietetyki, nie ogranicza się do stacjonarnego gabinetu. Internet umożliwia prowadzenie konsultacji online w każdym miejscu, w którym przebywasz i w każdej chwili, gdy potrzebujesz specjalistycznego wsparcia!

 
konsultacje psychodietetyka online

Psychodietetyk Online

Skype, Messenger, Viber czy e-mail umożliwiają stały kontakt, bez względu na porę dnia i odległość! Jeśli jesteś zabiegany, ale wiesz że do osiagnięcia zamierzonych efektów zmiany w odżywianiu się potrzebujesz pomocy specjalisty - odezwij się!

 

Jak umówić się na wizytę online?

Aby doszło do konsultacji online konieczne jest ustalenie terminu video rozmowy przez Skype’a, która jest najdogodniejszą formą kontaktu. Po wybraniu daty i potwierdzeniu jej e-mailem, otrzymasz dostęp i instrukcję, aby połączyć się z gabinetem.

Spotkanie wprowadzające służy zapoznaniu się z problemem i możliwościami jego rozwiązania. Na tę pierwszą konsultację, połączoną ze szczegółowym wywiadem żywieniowym, przeznaczone jest do 60 minut. Na kolejne wystarcza ok. 45 minut.

OPCJA rozmowy ze specjalistą przez internet jest bardzo dogodna ze względu na możliwość spotkania w czasie najbardziej odpowiadającym pacjentowi.

Termin spotkania umawiamy telefonicznie lub mailowo. Przed konsultacjami należy dokonać wpłaty na podany w mailu numer konta . Po zaksięgowaniu płatności na koncie BiHelti, najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień ustalony na konsultację online, jej termin zostaje potwierdzony w mailu.


Gabinet Psychodietetyki BiHelti

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o mnie i moim doświadczeniu, przejdź do strony opisującej Gabinet. Sprawdź moje certyfikaty. Jestem dyplomowanym psychologiem, specjalistą psychodietetyki i pomagam swoim klientom w powrocie do zdrowego odżywiania się i w dbaniu o prawidłową masę ciała.